O mnie

Cześć! 


Miło mi Cię tutaj gościć, to dla mnie ogromne wyróżnienie, że spośród tylu miejsc w sieci, wybrałeś właśnie to, które tworzę ja. Pink Wellinton to blog pełen dobrej energii i pozytywnego podejścia do życia. Gdy uświadomiłam sobie, że marzenia się nie spełniają, zmieniłam swoje podejście do życia i zaczęłam zauważać i wykorzystywać okazje, które daje mi życie. Bo wiesz, nie ma rzeczy, której nie dasz rady zrobić. Wystarczy zakasać rękawy i wziąć się do roboty. Tak naprawdę to my sami stawiamy sobie przeszkody na drodze i szukamy wymówek. Odkąd to zrozumiałam, zaczęłam dostrzegać, że życie jest pełne fajnych doświadczeń i takim podejściem staram się zarazić Ciebie na Pink Wellington. 

A teraz trochę o mnie... Nazywam się Nikola Tkacz, mam 23 lata, mieszkam w Łodzi i studiuję prawo. Ale przecież te informacje nie mówią Ci zupełnie nic na mój temat. Uwielbiam śmiać się w dobrym towarzystwie, kocham pyszne jedzenie i dobre kraftowe piwo. Po nocach śnią mi się palmy. Szczególnie te rosnące wzdłuż nadmorskiej promenady. Tak to już jest, że jak się złapie podróżniczego bakcyle, to ciągle chce się więcej. W końcu apetyt rośnie w miarę jedzenia. A że nie boję się marzyć odważnie, to zrobiłam listę 33 miejsc, które chcę odwiedzić w ciągu najbliższych lat. Nic nie inspiruje mnie do działania tak, jak podróże i poznani podczas nich ludzie. Dlatego chcę się z Tobą dzielić dobrem świata.
Mam też takie małe marzenie (choć dla mnie ono jest ogromne i nadal mnie onieśmiela), żeby wystartować z kanałem na Youtubie i w takiej formie pokazywać Ci, to co wywołuje u mnie emocje, zabierać w podróże i dzielić się wiedzą. Może się uda.
Jestem absolutną życiową maksymalistką, której celem jest sprawianie, by życie było piękniejsze, by chciało się bardziej, a słońce świeciło mocniej. Ale przy okazji jestem całkowicie zwykłą dziewczyną - taką, z którą możesz się utożsamiać. Też jestem na początku swojego dorosłego życia, nie mam pojęcia, co bym chciała robić, wiecznie brakuje mi pieniędzy, by spełniać swoje marzenia, ale nieustannie szukam sposobu na to, by być szczęśliwa.

Jeżeli chcesz być ze mną na bieżąco, to zapraszam Cię również na mojego Instagrama. Tam regularnie dodaję zdjęcia i relacje na InstaStories. To też najszybsza forma kontaktu ze mną, ale jeżeli masz jakieś pytania lub po prostu chcesz się do mnie odezwać, to możesz również wysłać maila - pinkwellington.kontakt@gmail.com

Byłoby mi też niezwykle miło, jeżeli zdecydowałbyś się zostać Patronem Pink Wellington i wspomóc rozwój bloga finansowo. Jeżeli masz ochotę dodać mi skrzydeł, to zapraszam na Patronite

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Twój dobre słowo, motywująca krytyka są dla mnie motorem do działania! Zostaw ślad po swojej obecności. :)