Współpraca

Pink Wellington to blog lifestylowy o życiu w różowych kolorach. Staram się w swoim codziennym życiu znajdować te wycinki świata, które są pozytywne i motywujące. Przede wszystkim piszę o tym, co dobre. Dzielę się z tym, co mnie zachwyca, intryguje, dziwi. Mój cel to dawać innym motywację do działania i wiarę w to, że można więcej. Z drugiej strony to też miejsce mojego ogromnego rozwoju i pasji. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o mnie, to zapraszam do zakładki O mnie


Mój blog czyta miesięcznie ok. 1500 unikalnych użytkowników, a liczba ta wciąż rośnie. Chociaż blog istnieje od dawna, to zaczął rozwijać się niedawno. Grono moich czytelników to osoby zaangażowane, komentujące i wchodzące w dyskusję, a to cenna wartość. W prawie 80% czytają mnie kobiety. Największa część moich czytelniczek jest w wieku 18-24, a także 25-34. Moje czytelniczki to młode kobiety, które pochodzą z dużych miast: Warszawa, Łódź, Wrocław, Kraków. 

 Chętnie z Tobą porozmawiam na temat potencjalnej współpracy -jestem otwarta na Twoje propozycje, ale możesz też liczyć na moje pomysły. Możliwe są różne formy współpracy- teksty sponsorowane, testy, recenzje, udział w różnych akcjach promocyjnych, konkursy dla czytelników i wiele innych działań. Jestem też zwolennikiem współpracy długofalowej, która buduje większe zaufanie i przynosi lepsze efekty. Chętnie Ci opowiem o moich pomysłach, aby się ze mną skontaktować, skorzystaj proszę z e-maila. Odpowiadam na każdą wiadomość.


e-mail: pinkwellington.kontakt@gmail.com


Styczeń 2018:  Listopad 2017:  

W social mediach możesz mnie znaleźć również tutaj: 


Zaufali mi min.: Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Twój dobre słowo, motywująca krytyka są dla mnie motorem do działania! Zostaw ślad po swojej obecności. :)