Little things make me happy


Na pewno masz coś takiego, co za każdym razem sprawia Ci radość i wywołuje uśmiech na Twojej twarzy, sprawia, że serce zaczyna szybciej bić, czujesz wyjątkową ekscytację i podniecenie. 
Ja tam mam za każdym razem, gdy wsiadam na rower. Są różne umiejętności, z których się cieszę, że udało mi się je posiąść. Doceniam to, że potrafię pisać i czytać. Jestem pod wrażeniem, że opanowałam prowadzenie samochodu. Czasami nawet uda mi się coś samodzielnie uszyć. I chociaż jestem dumna z wielu tych umiejętności,  to nic nie sprawia mi takiej radości, jak jazda na rowerze.  Być może kluczowe znaczenie w tej historii ma fakt, że nauczyłam się jeździć rowerem, gdy miałam jakieś 15 lat i nie było to moje pierwsze podejście do opanowania tej jakże trudnej sztuki. Dziś wydaje mi się to śmieszne i naprawdę nie mam pojęcia, jak do tego doszło, że nie ogarnęłam tego wcześniej, ale być może dzięki ogromnemu wysiłkowi włożonemu w cały proces nauki za każdym razem, gdy wsiadam na rower czuję rozpierającą mnie radość. To taka niesamowita chwila, szczególnie gdy jest to pierwsza, wiosenna wycieczka. Lubię czuć wiatr we włosach, słońce na twarzy i lubię tę prędkość. Okej, nie jest ona zawrotna, ale zupełnie w inny sposób można jej doświadczyć, niż na przykład prowadząc samochód. Cała ta przyjemność związana z jeżdżeniem, sprawia, że to w zasadzie jedyna forma aktywności, którą bardzo lubię i która sprawia mi frajdę.


Czasami myślę sobie, że to trochę abstrakcyjne cieszyć się z takich rzeczy, ale wiem, że nie mam racji. Warto jest dostrzegać w życiu takie drobiazgi, które sprawiają, że jesteś szczęśliwym. Warto jest czuć wdzięczność za coś, co mamy, potrafimy, za coś, co wydaje nam się być oczywistym, ale wcale niekoniecznie takim jest. Uwierzcie, małe rzeczy cieszą najbardziej. Top- H&M 
Jeans- Stradivarius
Blazer- NewYorker
Bag- Reserved
Shoes- Converse

6 komentarzy:

 1. Blazer jest świetny :) Fajny ma motyw :)

  http://garderobelove.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. Ja też się w nim kompletnie zakochałam. :)

   Usuń
 3. Też uwielbiam rower, a małe przyjemności są super:)
  Sweter jest fantastyczny!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za pozytywne komentarze. :)

  OdpowiedzUsuń

Twój dobre słowo, motywująca krytyka są dla mnie motorem do działania! Zostaw ślad po swojej obecności. :)