Sunday

Niedziela to jeden z moich ulubionych dni w tygodniu. Bardzo lubię trzymać się schematu i robić coś według planu. Uważam, że każdy potrzebuje w życiu jakiś stałych elementów. Wiadomo- zmiany są dobre i potrzebne, ale pewna doza rutyny daje poczucie bezpieczeństwa. Stąd zapewne wszystkie artykuły o porannych rytuałach itd. Moim rytuałem jest niedziela.


Nie wyobrażam sobie niedzieli bez rosołu, tak samo jak żadnego innego dnia z rosołem. To taki specjalny moment- od razu po powrocie z kościoła zasiada się do rosołu, który zaspokaja pierwszy głód, rozgrzewa, gdy się przemarzło w kościele. Nie wyobrażam sobie niedzieli bez leniwego śniadania, które podkreśla fakt, że w ten jeden dzień nic się nie musi. Nie wyobrażam sobie niedzieli bez poobiedniej kawy i ciastka. Lubię celebrować chwile i niedziela daje mi właśnie do tego pretekst i okazję. 
W ciągu tygodnia nie zawsze chce mi się ładnie ubrać. Czasami zakładam jeansy i pierwszy z brzegu T-shirt. Niedziela daje pretekst do tego, żeby się wystroić. Daje pretekst, żeby na chwilę zwolnić, pomyśleć, zatroszczyć się o siebie. 

Niezależnie od tego czy jesteś chrześcijaninem i niedziela ma dla Ciebie wyjątkowe znaczenie z wielu powodów, czy też nie dbaj o to, by mieć w życiu niedziele.  Po całym fashionweekowym zabieganiu (więcej na Instagramie i Facebooku) dzisiejsza niedziela była dla mnie upragnionym dniem. Twoja niedziela może być i w środę, ale warto mieć w życiu takie dni, które pozwalają na chwilę odetchnąć.


Bluzka- H&M
Spódnica- SH 
Buty- Deichmann 
Płaszcz- Reserved 
Szalik- SH 
Torebka- SH 

4 komentarze:

 1. W inny dzień rosół nie smakuje :(

  OdpowiedzUsuń
 2. niedziela bez rosołu to nie niedziela :) śliczna spodniczka

  OdpowiedzUsuń
 3. Rosół w niedzielę i pomidorówa w poniedziałek;)
  Ślicznie wyglądasz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O! Dokładnie, w poniedziałki też zazwyczaj pomidorówka na rosole. :) Chociaż to już nie taki obligatoryjny element.

   Usuń

Twój dobre słowo, motywująca krytyka są dla mnie motorem do działania! Zostaw ślad po swojej obecności. :)