Let's dance

Styczeń to czas szalonych, karnawałowych imprez i balów maskowych (zawsze chciałam na taki pójść). W moim przypadku nikt nie podziela mojej miłości do balów maskowych, więc nie mam się z kim na taki wybrać, ale karnawałowa impreza- czemu nie? 
Dzisiaj napisałam ostatni egzamin (mam nadzieje, że oznacza to koniec sesji), więc czas na relaks. Taniec to świetny sposób na wyłączenie się po ciężkich tygodniach pracy, ale też fajny sposób na odpoczynek, a dla tych którzy dbają o figurę forma treningu. Także nie ma się nad czym zastanawiać! 

Moja imprezowa propozycja to mała biała i kozaki za kolano. Mała biała już od dawna jest uznawana za podobną klasykę jak mała czarna i nie wiem, jak Wy, ale ja bardzo lubię to rozwiązanie. Moja jest z ażurowego materiału, co nadaje jej lekkości i sprawia, że całość jest mniej banalna. Overknees to hit tego sezonu- moje niestety przemakają, więc na polskie chodniki średnio się będą nadawać, ale są bardzo wygodne, więc uda się w nich przetańczyć całą noc. Kozaki za kolano to chyba mój ulubiony trend- od wczesnego dzieciństwa patrzyłam na nie z pożądaniem, w końcu są moje! 

Sukienka/ Dress- H&M
Buty/ Overknee boots- Stukstuk.pl
Torebka/ Bag- H&M

4 komentarze:

Twój dobre słowo, motywująca krytyka są dla mnie motorem do działania! Zostaw ślad po swojej obecności. :)