Chill

 Wydaje mi się, że takiego wpisu jeszcze nie było na tym blogu, ale mam nadzieję, że będą się takie pojawiać częściej- spontaniczny wypad za miasto, chwila odpoczynku- polecam. Chociaż niebo nie zapewniało nas o tym, że lada chwila nie lunie z nieba struga wody, uznaliśmy, że odpoczynek (oczywiście z książką) każdemu maturzyście na pewno się przyda.

Wawrzkowizna to Ośrodek Sportu i Rekreacji położony w gminie Rząsawa nieopodal Bełchatowa. Dla odwiedzających oferuje szereg atrakcji- od kortów tenisowych, przez jazdę konną, park linowy, po sezonowe sporty wodne. Dla mniejszych entuzjastów sportowych (takich jak ja) zostaje na przykład spacer- a spacerować zdecydowanie jest gdzie. Plaża nad sztucznym zbiornikiem i budka ratownika jednak też są idealnym miejscem na spędzenie wolnego popołudnia. Pewnie bełchatowscy czytelnicy bloga myślą sobie, że bez sensu opisywać takie miejsce, wszak dla nas jest ono powszednie, ale pomyślałam sobie, że namówię Was to odkrywania fajnych miejsc w okolicy- może trzeba trochę poszukać, a może wystarczy spojrzeć innym okiem? Mam nadzieję, że niedługo takich piknikowo- rekreacyjnych wpisów będzie się pojawiać więcej (bo jedzenie podczas rowerowego wypadu jest nieodzowne- spalone kalorie trzeba czym prędzej nadrobić!!)

A jak tam maturzyści? Dajecie radę? Mi zostało jeszcze pięć egzaminów, w tym dwa ustne, więc zbliżam się powoli do końca. Nie zapominajcie o odpoczynku- na ostatnią chwilę już i tak za wiele się nie nauczycie, a dużo lepiej być po prostu wypoczętym. :)
16 komentarzy:

 1. Jak oceniasz, że Ci poszło? :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Matma i angielski bardzo dobrze, polski zawsze mógłby lepiej, ale nie jest źle. I tak najważniejsze dopiero przede mną.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne zdjęcia i piękna sceneria :)
  Pozdrawiam serdecznie, Mój blog/ KLIK :))

  OdpowiedzUsuń
 4. amazing place.. Breath-taking... I love your blog..


  XOXO,

  www.fashionerza.com

  I can rock any outfits, come follow my online diary

  OdpowiedzUsuń
 5. Co zdajesz? Mi została rozszerzona historia i ustne, ZDAM :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z rozszerzeń: polski, angielski, niemiecki i geografię.

   Usuń
  2. 2 języki? odważnie...
   Za to geografia podobno co roku jest prosta :) Ale biorąc pod uwagę próbne...

   Usuń
  3. Od podstawówki uczę się dwóch języków, więc nie robi mi to różnicy, a geografia z pozoru jest tylko prosta i dla mnie to najtrudniejszy egzamin.

   Usuń
  4. No to powodzenia :)

   Usuń
  5. geografia była banalna

   Usuń
 6. Podczas spaceru z psem znalazłem Twoje zdjęcie : format legitymacyjny , bądź dowodowy ( podpisane ,stąd łatwo było odnaleźć mi adresata) . Jeśli to nie element jakiegoś performance`u , lecz zwykła zguba to czeka gotowe do zwrotu ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To napisz proszę na maila, bo to zguba! :) nikola.tkacz@gmail.com Będę wdzięczna :)

   Usuń
 7. mieszkam jakieś 50km od Ciebie i w moim otoczeniu każdy zna Wawrzkę, bo wszyscy tam jeżdżą ze znajomymi na wakacje, więc nie tylko bełchatowianie znają

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ależ ja nie twierdzą, że tylko bełchatowianie znają, wszak można zauważyć rejestracje z całej Polski. :)

   Usuń

Twój dobre słowo, motywująca krytyka są dla mnie motorem do działania! Zostaw ślad po swojej obecności. :)