Summer time

Dzisiaj Słońce w zenicie górowało nad Zwrotnikiem Raka, a to znaczy, że oficjalnie rozpoczęło się lato. Może nie do końca przekłada się to na temperaturę, ale całe życie idę w stronę słońca, więc i dosłownie wyruszam w pogoń za nim. Co prawda równoleżnik 35, to nie Zwrotnik, ale i tak jest tam zdecydowanie ciepło. Środa niebawem- długo wyczekiwany czas wakacji. Zdecydowanie zasłużonych, nieskromnie stwierdzę. :) Oceny wystawione, szalona średnia niebawem pojawi się na świadectwie (szalona, bo tak wysokiej nawet w podstawówce nie miałam).

A teraz pochwalę się Wam nowościami w szafie, nowościami czytelniczymi, nowościami w życiu- tym, co lato zapowiadało. :)


W końcu mam czas na nadrabianie czytelniczych zaległości. Tę książkę kupiłam w sierpniu w Krakowie i dopiero teraz znalazłam na nią chwilę... W końcu doczekałam się też nowych patrzałek- stare pamiętały jeszcze czasy podstawówki... :) 

Grillowanie, relaks, słońce- to jest kwintesencja wakacji. Czas spędzany w miłym towarzystwie uważam za rozpoczęty! H&Mowe baleriny są niesamowicie wygodne, ale chyba nie przemyślałam tego, jak je czyścić. Ktoś ma jakiś pomysł/ sprawdzony patent?


Dwie lumpeksowe kiecki, obie jakoś koło 4zł kosztowały i biedronkowe okulary. Jakkolwiek to śmiesznie nie brzmi, to bardzo lubię okulary z Biedronki i wytrzymują u mnie znacznie dłużej niż te z sieciówek. :D Zwiewne, krótkie sukienki- lato czas zacząć. 


I na koniec takie teatralne zajawki. :) Tuwima graliśmy niedawno po raz ostatni (chyba). I chętnie się z Wami podzielę tymi zdjęciami, bo to ogromna część mojego życia, która dużo w nie wniosła, zmieniła, pokazała, nauczyła. :)

6 komentarzy:

 1. Gdzie na studia, jeśli mogę wiedzieć? Albo może jakieś inne plany? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będę startować do szkoły teatralnej, ale co z tego wyjdzie... :) Więc zobaczymy, gdzie mnie życie poniesie, w każdym razie nie zamierzam odpuścić aktorstwa.

   Usuń
 2. Więc jak wysoka jest ta szalona średnia? :)

  A baleriny spróbuj gumką do ścierania potraktować :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 5,4. :)

   Ooooo, nie wpadłabym na gumkę do ścierania :D

   Usuń
 3. teatr=świetna, rozwiajjąca pasja:) powodzenia i udanych wakacji

  OdpowiedzUsuń

Twój dobre słowo, motywująca krytyka są dla mnie motorem do działania! Zostaw ślad po swojej obecności. :)