Austausch

No to wróciłam... :) Spędziłam cudowne pięć dni w Bawarii- to zdecydowanie wyjątkowe miejsce i mogłabym tam zostać na znacznie dłużej, a miejsca, które zobaczyłam zdecydowanie wpisuję na listę moich ulubionych miejsc. Szybko przechodzę do relacji zdjęciowej, a potem msza, szybki obiad i teatr- próba, a potem długo wyczekiwana i rodząca ogromny stres PREMIERA. :) W wolnej chwili (taki żart) można by jeszcze nadrobić tydzień nieobecności, ale z tą wolną chwilą to trochę ciężko jest, więc dziś zostawię Was ze zdjęciami miejsc, w których byłam, a na koniec bonus- zdjęcie w ludowym stroju bawarskim. :) 

Na początek Salzburg: Dom, w którym urodził się Mozart, klimatyczne uliczki, Salzach, teatr w Salzburgu, który mieliśmy okazję obejrzeć 'od kuchni'. Brechtesgaden- czyli urokliwa miejscowość, w której miałam przyjemność mieszkać.Widoki z Predigstuhl- góry, na którą można dostać się najstarszą kolejką na świecie (to wcale nie brzmi, jak zaleta... :D)


Bad Reichenhall, czyli miejscowość, w której znajduje się szkoła, z którą prowadzimy wymianę. Urocze miasteczko uzdrowiskowe- taki Ciechocinek trochę. :)


No a na koniec zdjęcie w Dirndlu Roxany, u której mieszkałam przez ten tydzień. Stroje bawarskie zdecydowanie mnie urzekły! :) 

7 komentarzy:

 1. Salzburg najpiekniejszy jest latem! Wtedy zapach w tym miescie jest jak rozlewnia perfum :)

  OdpowiedzUsuń
 2. piękne zdjęcia:) pasuje Ci takie strój:d

  OdpowiedzUsuń
 3. Faktycznie, piękne miejsce. Może kiedyś uda mi się je odwiedzić:) Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 4. u rodziny goszczącej mieszkałaś sama czy jeszcze z jakąś koleżanką? jeśli miałabyś czas to chętnie przeczytałabym całościową relację z pobytu. pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja akurat mieszkałam sama, ale różnie to było. Mieszkali też po dwie- trzy osoby. Wszystkie rodziny były baaaardzo sympatyczne i fantastycznie spędziłam tam czas/ Jeśli masz jakieś konkretne pytania to zapraszam na maila. :)

   Usuń

Twój dobre słowo, motywująca krytyka są dla mnie motorem do działania! Zostaw ślad po swojej obecności. :)