Black jumpsuit

Wczoraj miałam pomysł na to, co napisać, ale dzisiaj mój proces myślenia jest nieco spowolniony- siedzę zawalona chusteczkami i non stop kicham- zastanawiam się, czy to kwestia choroby, czy jakiejś nie daj Bóg alergii. 
Też macie tak, że jeśli jest coś rzeczywiście coś ważnego, co powinniście zrobić, ale totalnie nie macie na to ochoty, to odkładacie to najbardziej, jak tylko się da i w efekcie robicie milion innych- ciekawych lub mniej rzeczy? Nagle stajecie się wyjątkowo uczynni- możecie pozmywać, posprzątać, napisać kilka wypracować- nic nie jest problemem, byle tylko odłożyć to, co rzeczywiście ważne. U mnie tak jest z "Panem Tadeuszem". Świadoma jestem tego, że muszę się za niego wreszcie zabrać niemal tak, jak tego, że Edison wynalazł żarówkę, ale i tak ta świadomość nie jest w stanie pokonać ogromu lenistwa, który mną zawładnął. No bo jak w połowie czerwca, kiedy przyjemnie świeci słonko można czytać romantyczne lektury? 
Kombinezon- SH
Marynarka- RiverIsland (SH)
Buty- CCC
Torba- fablou.com
Pierścionek, kolczyki- No name 

10 komentarzy:

 1. Uwielbiam kombinezony!
  Zazdroszczę łupu z SH ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Klasycznie i pięknie :)

  Pozdrawiam
  OD

  OdpowiedzUsuń
 3. masz dziure na plecach

  OdpowiedzUsuń
 4. To z Edisonem to słabe porównanie bo gościu żarówki wcale nie wynalazł

  "Thomas Edison faktycznie nie był pierwszym wynalazcą tej małej, rewolucyjnej szklanej kuli. Pierwszym odnotowanym w historii wynalazcą żarówki był Francuz de Moleyns, który w 1841 roku opatentował skonstruowaną przez siebie lampkę elektryczną. Thomas Alva Edison był jednak pierwszym, który skonstruował żarówkę, która świeciła ponad 40 godzin. Jego “wynalazek” był więc jedynie udoskonaleniem istniejącej już technologii, polegający na podmianie włókna celulozy na bardziej wydajne – włókno zwęglonego bambusa.."

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oooo. :) To dziękuję za bardzo ciekawą informację!

   Usuń
  2. jakie to żałosne. Najpierw sie dokładnie naucz, a potem chwal się innym swoją "wiedzą" ;/

   Usuń
 5. Ladny duck face na ostatnim zdjęciu

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudowny kombinezon! Zazdroszczę!!

  OdpowiedzUsuń

Twój dobre słowo, motywująca krytyka są dla mnie motorem do działania! Zostaw ślad po swojej obecności. :)