Lovely Mum

Jestem niemalże pewna, że każda wie, czyim dniem jest 26 maja. Pamiętam, że w podstawówce pani zapytała, kiedy jest Dzień Matki- wszystkie dzieci wykrzyknęły chórem- 26 maja! Po chwili zapytała, kiedy jest Dzień Ojca. Paradoksalnie wiedziałam tylko ja, która tego święta nie obchodzę. :) Ta anegdotka z życia siedmiolatki pokazuje, jak ogromną rolę w naszym życiu odgrywa Mama. 

I wiesz co teraz zrób? Pójdź do Niej, przytul i powiedz, że Ją kochasz. Może nie robisz tego każdego dnia, może nie rozmawiasz z nią wystarczająco dużo, może wydaje Ci się, że wcale nie jest tą 'najlepszą przyjaciółką', może nie zawsze się dogadujecie, ale czy tego chcesz, czy nie, to ona mimo wszystko kocha Cię najbardziej i absolutnie zasługuje na to, żebyś dzisiaj i każdego dnia mówił/a jej, że ją kochasz. :) 

Kto z Was jedzie w tym roku na Lednicę? :) 

A dzisiaj mam dla was set z wczorajszej próby teatralnej. 
Koszula- SH
Spodnie- H&M young
Płaszcz- Moodo
Torba- allegro.pl
buty- szafa.pl
Szalik- SH
Kolczyki- Rossmann
Bransoletka-  Lola Rose Boutique


14 komentarzy:

 1. Do twarzy Ci z różową szminką ♥ ~ krasnal :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Włosy zapościłaś coś ostatnio :O

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja jadę, ja jadę! :)
  I lepiej Ci w ciut dłuższych włosach ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. jakiej szminki uzywasz?: )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ta różowa to Lasting finish by Kate Moss z Rimmela, nr 20. :)

   Usuń
 5. I jak zwykle Nikola stara się napisać coś mądrego, ale nie wychodzi.
  To, że Ty masz matkę, która Cię kocha, nie znaczy, że każdy taką ma. Również nie każdy kocha swoją matkę, mając ku temu powody.

  OdpowiedzUsuń
 6. Hm... Z mamą jest jak z ojczyzną... nie ważne jaka by była, zawsze mamy do niej jakiś sentyment... Chyba, że ktoś jest zwierzęciem, i chce tylko odpierdolić jakieś jebane tarło z kobietą lub mężczyzną ( nie znam Twojej płci ), którą " kocha " ( Zwierzęta mają instynkt i nie są stworzone do uczuć wyższych). Najbardziej doceniamy to wtedy, ja to stracimy. Uwierz. Poza tym jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie. Jeżeli nie szanujesz swojej mamy, to Twoje dzieci również, nie będą szanować Ciebie, lub Twojej żony. W końcu skądś muszą brać przykład. Myślę, że autorka postu zgodzi się ze mną, nie ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodzi się, zgodzi. :) I jakby nie patrzeć- jest naszą matką i gdyby nie ona, nie byłoby nas na świecie.

   Usuń
 7. Czyli uważasz, że dzieci alkoholików powinny dziękować swoim rodzicom za to, że po pijaku uprawiali seks bez zabiezpieczenia, zaliczyli wpadkę, a teraz się na nimi znęcają, tak?
  Uważasz, że za NIC człowiekowi należy się szacunek, tak?

  W takim razie - owszem - może i nie jestem człowiekiem. Ale jeśli na tym ma polegać człowieczeństwo, to ja wolę być zwierzęciem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dar życia jest takim darem, że myślę, że warto za niego dziękować nawet jeśli rodzice są alkoholikami. I nie jest to dla mnie temat całkowicie z kosmosu, bo mam wielu alkoholików w rodzinie, nawet tej najbliższej. ;) I dalej- sama dziękuję za ojca, który zdradził matkę tuż po moim poczęciu, odzywa się do mnie od święta i tyle, ale za niego dziękuję, bo gdyby nie on, nie byłoby mnie. :)

   Usuń

Twój dobre słowo, motywująca krytyka są dla mnie motorem do działania! Zostaw ślad po swojej obecności. :)