Wigilia

Wczoraj nie dałam rady przygotować dla Was wpisu Adwent IV- zdjęcie czterech palących się świeczek znalazło się na moim fanpagu na Facebooku. Dzisiaj Wigilia- wyjątkowy dzień, dzień ekstremalnego oczekiwania, ostatni moment, żeby zrobić Jezusowi jakiś prezent urodzinowy. Jakiś, ale nie byle jaki...wyzwanie,  bo w jeden dzień to trochę ciężko. Wczoraj padał śnieg, dzisiaj się topi- białych świąt nie będzie- trudno, Chrystus ten sam. Mam pomysł na prezent dla Niego i mam nadzieję, że uda mi się go dzisiaj spełnić. :) Przypominam o KONKURSIE. :) 

Poza tym mam dla Was partię świątecznych zdjęć- u mnie w domu nie piecze się ślicznych ciasteczek, ani pierniczków, więc nie uraczę Was kuchennymi zdjęciami- głowy karpia, albo kutia nie są jednak najbardziej fotogenicznymi obiektami. ;) 

Czego Wam życzę? Życzę Wam, aby te święta były wyjątkowe, żeby przyniosły ze sobą coś nowego, żeby były wyjątkową imprezą urodzinową Jezusa, żeby przyczyniły się do pogłębienia relacji z Nim i żeby wszędzie w okół pachniało Panem Jezusem. Życzę Wam również, żeby te święta były upalne (po co śnieg?). Ma być właśnie upał! Ma parzyć słońce, ma być gorąco- w Waszych sercach oczywiście! :)3 komentarze:

  1. cudowna choinka! :)
    życzę Ci ciepłych ,radosnych świąt i niech maleńki Jezus ma Cię w swojej opiece.!
    Wesołych świą! ^^

    OdpowiedzUsuń
  2. pachniało Panem Jezusem. taaa.

    OdpowiedzUsuń

Twój dobre słowo, motywująca krytyka są dla mnie motorem do działania! Zostaw ślad po swojej obecności. :)