Prosto

Zdjęcia sprzed kilku dni kiedy jeszcze nie było śniegu- na razie szczątkowe ilości, ale jak dla mnie tyle wystarczy. :) Grudzień to mój ulubiony zimowy miesiąc- zdecydowanie. Bo Mikołajki, imieniny, urodziny, święta, dużo wolnego- czego chcieć więcej? 

Prezenty! Zaczyna się grudzień i już wszyscy o nich myślą- rodzina, klasa, przyjaciele, może jeszcze jakaś inna grupa? Osób do obdarowania mnóstwo, a pomysłów (przynajmniej u mnie) niewiele. Prezent na Wigilię klasową już mam wybrany, a nawet zamówiony- jakiś drobiazg domyślę jeszcze i będzie kompletna całość. Rodzina- to zależy kogo wylosuję, bo u mnie w domu jest system szkolny- robimy losy i jakiś nieszczęśnik trafia w moje ręce- także zobaczymy. Największy problem mam z oazą. Razem z moimi dziewczynkami postanowiłyśmy zrobić prezenty własnoręcznie. Jak wiadomo mam dwie prawe ręce i ogromny problem ze wszelkimi tego typu dziwnymi rzeczami hadmade. Chciałabym oczywiście, żeby było to też coś w miarę możliwości użytecznego, a nie tylko stało i się kurzyło... Macie jakieś łatwe i sprawdzone pomysły?

Dopisałam również kolejny tag do Liebster Blog, także zapraszam TUTAJ. :) 


Bluzka- F&F (SH)
Marynarka- SH
Chustka, kolczyki, pierścionek- No name
Torba- Fablou.com
Buty- CCC
Spodnie- Dorothy Perkins (SH)


5 komentarzy:

  1. Szczerze mówiąc, nie mogłabym chyba ubierać się tak jak Ty, bo po prostu mam troszeczkę odmienny gust od Twojego, choć nie uważam, że niczego z Twojej szafy bym nie wykorzystała:) Cenię Cię jednak jako osobę, która ma swój własny styl i pokazuje go innym. A dodatkowo... fakt, że należysz do Ruchu Światło-Życia sprawia, że po prostu musisz być OK:D Tak trzymać.

    OdpowiedzUsuń
  2. a mi się podoba Twój styl

    OdpowiedzUsuń
  3. Biala marynarka... Sama takiej pragne!

    OdpowiedzUsuń

Twój dobre słowo, motywująca krytyka są dla mnie motorem do działania! Zostaw ślad po swojej obecności. :)