Music inspirations

Aaaa! Zamarzłam. ;c Siedzę sobie pod kocem z kubkiem herbaty i nowym numerem HOTa. Zaraz trzeba będzie ubrać choinkę. Może znajdą się jakieś światełka do mojego pokoju? Nie polecam wnoszenia choinki na 4. piętro -.-. Jutro już ostatni dzień szkoły- my mamy skrócone lekcje i klasową Wigilię, na której moja klasa nie chce opłatka. Jak to tak Wigilia bez opłatka? Bez znaku pojednania i przebaczenia, miłości- kwintesencji Bożego Narodzenia? 

A dzisiaj mam dla Was porcję zdjęć muzyków- ludzi, których często słucham, których muzyka mnie fascynuje, a przy okazji wyglądają bardzo ciekawie. :) 

Zakk Wylde:

 Cat Power: 

 Czesław Mozil:  Fiona Apple: 
8 komentarzy:

 1. Uwielbiam Czesława Mozila! Do takiego zestawienia muzyków dodałabym jeszcze Brodkę i Nosowską. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wigilia bez opłatka = znak czasu. Religia staje się powoli tabu. Nie jest problemem to, że ludzie wierzą w Boga lub nie - tylko to, że nie potrafią się określić czy wierzą i w co wierzą oraz co jest dla nich ważne. A to jest smutne. Podziwiam Twoją konsekwencję religijną w dzisiejszych czasach i bardzo Cię cenię (nigdy nie obraź się na teatr...). Chociaż ja akurat jestem z innej półki... Życzę Ci samych mądrych i otwartych ludzi na Twojej drodze życia. No i pięknych świąt. Szkoda, że nie mogliśmy się wcześniej poznać...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I coraz częściej nie potrafią wyrazić swoich uczuć, a tradycje i symbole traktują jako coś zbędnego...
   Dziękuję, bardzo mi miło. Tobie również życzę zdrowych i rodzinnych świąt, ale przede wszystkim, żeby były wyjątkową imprezą urodzinową Chrystusa! :)
   Zawsze można to zmienić i jeszcze się poznać... :)

   Usuń
  2. Wiem, ale... Ja akurat nie jestem wierzący. Po prostu cenię Twoją dojrzałość i mądrość. Wiara to coś cennego, bardzo dziś rzadkiego, ale kruchego i pięknego. Tyle. Pa

   Usuń
  3. Nigdy nie jest za późno. :)

   Usuń
 3. z tych tutaj - zdecydowanie cat power na tak!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla mnie Wigilia bez opłatka nie jest wigilią .

  OdpowiedzUsuń

Twój dobre słowo, motywująca krytyka są dla mnie motorem do działania! Zostaw ślad po swojej obecności. :)