It's snowing!

Pewnie Was nie zaskoczę mówić po raz enty, że nienawidzę zimy! Okej, okej- nie przeczę, jest ładnie. Ale do najprzyjemniejszych doznań zdecydowanie nie należy zimna breja uderzająca prosto w twarz przez którą nic nie widać, gigantyczne zaspy przez które trzeba się przedzierać, automatycznie dotarcie gdziekolwiek pochłania więcej czasu, a na miejscu masz czerwone skostniałe policzki, cieknie ci z nosa i jednocześnie jesteś cały zgrzany, bo próbowałeś przyspieszyć tępo przedzieranie się przez hałdy śniegu- cudownie. 

Ojej, zapomniałabym o jeszcze jednym. Biedni kierowcy, jak mi ich szkoda- zresztą wszyscy użalają się nad ich losem- bo to ślisko na drodze, bo to poślizgi, bo zahamować trudniej, bo skrobać trzeba, bo ograniczona widoczność- okej, okej- być może, ale to nie znaczy, że musi się pogarszać już i tak niska kultura... O ile latem (największe szanse, gdy masz duży dekolt) zdarzy się, że ktoś się zatrzyma i przepuści pieszego na pasach, to zimą nie ma szans. A to niestety pieszemu marznie tyłek i nie przemawia do mnie, że ciężko się zatrzymać, bo jest mi zimno, kiedy w godzinach szczytu stoję kupę czasu, żeby się w końcu wstrzelić w jakąś znikomą lukę pomiędzy gąszczem aut. No! I cały czas czekam na pierwszy upadek, bo nie ma zimy, w której bym nie złapała zająca... ;] Ale przynajmniej zdjęcia są ładne. :) 

Ale mimo śniegu i innych suprajsów- wczorajszy dzień bardzo na plus- była spowiedź i adoracja, której mi bardzo brakowało. Tak sam na sam z Nim, w milczeniu, chociaż wczoraj to bardziej słowotok jednak był, ale bez książeczkowych regułek. Uciekłam z kościelnej adoracji, żeby móc jak najszybciej stanąć samotnie oko w oko i powiedzieć swoimi słowami co mi na sercu leży, zapalić świeczkę, przeczytać fragment i z nową energią pójść na kawę. :) 

Płaszcz- Moodo
Sukienka- H&M young
Komin, sweter- zrobiony przez babcię 
Buty- czasnabuty.pl
Rękawiczki, czapka, zegarek- No name
Torba- fablou.com 


Lady M ma dzisiaj urodziny- także dziś wracam do korzeni! :)


5 komentarzy:

Twój dobre słowo, motywująca krytyka są dla mnie motorem do działania! Zostaw ślad po swojej obecności. :)