Happy New Year!

Ten rok był dla mnie wyjątkowy pod wieloma względami, zdecydowanie był rokiem nowych doświadczeń. W 2012 obchodziłam pierwsze urodziny bloga, przeprowadziłam się, zmieniłam szkołę, wstąpiłam do teatru, zostałam sweet 16, zostałam animatorką i dostałam swoją grupę. Mogłabym w tym momencie dopisać jeszcze całą listę z serii 'pierwszy raz', ale jest ona zdecydowanie zbyt prywatna. :) 

A co z postanowieniami noworocznymi? No cóż... ja ich z reguły nie dotrzymuję, ale też jakoś specjalnie nie przykładam się do ich wymyślania. W tym roku mam plan (wiadomo jak to z planami bywa), zainspirowana przez aniamaluje.blogspot.com, w każdym miesiącu stawiać sobie jakieś wyzwanie, każdy miesiąc przeżyć w nieco inny sposób- 12 pomysłów, powinnam dać radę! :D Poza tym, dzisiaj kupiłam kalendarz z edycji św. Pawła, w którym są fragmenty z liturgii na każdy dzień- chciałabym codziennie przeczytać chociaż jeden. 

Życzę Wam, aby ten rok, standardowo- był lepszy od poprzedniego, abyście mieli okazję doświadczać coraz to nowych rzeczy i wciąż się rozwijać. :) 

A oto jak ten rok wyglądał na blogu- 12 zestawów, po jednym z każdego miesiąca: I sylwestrowy set: 7 komentarzy:

 1. wszystkiego najlepszego w nadchodzacym roku:))

  OdpowiedzUsuń
 2. ślicznie wyglądasz. pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. jeżeli chcesz wytrwać w postanowieniu codziennego czytania PŚ, to polecam Oremusy. Mała książeczka, możesz zawsze mieć ją ze sobą i w wolnej chwili przeczytać fragment z Liturgii na poszczególny dzień. I życzę Ci wytrwałości! Q.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oremusy? Gdzie mogę coś takiego dostać?

   Usuń
  2. chyba najłatwiej będzie zamówić przez internet, chyba że w bełku są jakieś księgarnie hmm katolickie. Q.

   Usuń
 4. ślicznie wyglądasz w tej nowej fryzurce. teatr? zdradzisz jakieś szczegóły? ;>
  pozdrawiam i życzę Ci szczęśliwego nowego roku, pełnego nowych doświadczeń (pozytywnych oczywiście) oraz wytrwania w postanowieniach noworocznych :)
  http://karmelowe-ciastko.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teoretycznie to tylko szkolne kółko teatralne, ale właśnie robimy trzy jednoaktówki Mrożka, wystawiamy w marcu w MCK. :)

   Usuń

Twój dobre słowo, motywująca krytyka są dla mnie motorem do działania! Zostaw ślad po swojej obecności. :)